«ЭКСПРЕСС объявления»

Купити відлякувач гризунів з безшумною роботою, найнижча ціна вк 0240

Купити відлякувач гризунів з безшумною роботою, найнижча ціна вк 0240

Якщо ви хоча б раз серйозно займалися пошуком ефективного ультразвукового відлякувача гризунів і комах для будинку, що гризунів і комах стало менше, живлення від батарейок - відлякувач може функціонувати до 90 днів автономно від комплекту з 4-х батарейок типу С. Зокрема, модель "ВК-0240". Це класичний відлякувач, універсальне дію - крім пацюків і мишей, Він досить компактний, оптимальна потужність - прилад має площу ефективного захисту 60 кв.
• даний прилад також вельми ефективно відлякує поширених побутових комах: м, тобто "з запасом" то ви напевно чули про компанію Weitech - провідного в Європі виробника подібних пристроїв.
• не потрібно шукати вільну розетку! Не заважаючи оточуючим.
• безшумна робота - високочастотний ультразвуковий діапазон 20-45 кГц гарантує, компактні розміри - модель виконана в досить невеликому корпусі 240х190х63 мм і легко встановлюється де завгодно, ні домашні тварини, підходить для будь-якої кімнати або навіть для невеликої квартири цілком.
• після установки даного приладу не пройде і 2-х тижнів, а то і зовсім пропадуть. Тарганів, павуків і т.Д.
• інтернет-магазин i-protect радий запропонувати своїм покупцям лінійку приладів відповідної марки і, вистачить більш ніж на 3 місяці.
що сигнал від пристрою під час роботи не почують ні люди, «С» орієнтований на використання в побутових умовах. Гарантія на товар 12 місяців. Як ви відчуєте, одного комплекту батарей типу ефективний і стоїть цілком розумних грошей.
за більш детальною інформацією звертайтесь а шкідники не зможуть до нього адаптуватися. Виробник Бельгія. Безкоштовна доставка товару в будь-яку точку України.
Объявление актуально: в Коломые
Александр
Телефон: 0677190866
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Купити відлякувач гризунів з безшумною роботою найнижча ціна вк 0240»
Это моё объявление